Březen 2008

já..

11. března 2008 v 14:44
Možná když najedete na nějáky ten blog a zalíbí se Vám dotyčné osoby články,chtěli by jste ji poznat a vědět o ní víc..Třeba proč zrovna píše o těhle věcech jako třeba:LÁSKA,SMUTEK,TRABLE,STAROSTI,DEPRESE,atd...
Tk jsem se rozhodla že vám o sobě něco napíšu!!
Takže jsem docela obyčejná dívka.Jmenuju se Karin a narodila jsem se 30.9.1993,tudíž je mi 14 let.Bydlím s babičkou a dědou v rodiném domě v Třebíči.Mám 2 bratry a miluju zvířata!!
Moje zájmy?No to je různé..Jak vidíte tk mě strašně moooc fascinují mýtické bytosti!!Miluji víly a upíry!!To je moje vášeň!!Jinak mojí oblíbenou zpěvačkou je Ashley Tisdale a Avril Lavigne.
Jako každá holka i já mám problémy..!!Zrovna teď jsem strašně zamilovaná do jednoho kluka..Njn..Už jsme spolu chodili,ale rozešli jsme se..Já na něj prostě nemůžu zapomenou!!Je to strašně těžky..Tak ráda bych se mu vrhla do náruče a chodila s ním na náš místní sk8 park...Moje nej kámoška se jmenuje Veronika(neboli Wernulínek).Teď zažívám docela krušny období...Protože i Werča má nepřátele,kteří ji namůžou vystát,tk se vykašlali i na mě,takže jsem v součastné době ztratila docela dost kámošů,ale i dost mi jich přibylo!!
S blogem jsem začala asi minulý rok..Dlouho jsem zas nepsala články,ale to se teď změní...Budu psát o svém životě i o životě mých kámošů...Jestli chcete,tak mi do komentářů napište co vás zajímá a já udělám článek!!
Tk tohle jsem já..:DTakhle jsem vám shrnula svuj život a přidávám fotku..!Tak se zatím mějte!!
Vaše KáYinQa
kajYnqua

Avril-Videoklipy

11. března 2008 v 14:19 Videoklipy
tohle videjko je uplně užasny!!Ta holka vypadá uplně jak sestra Avril!!
Avril-Hot
Avril-When you´re gone
Avril-I´m with you
Avril-He wasn´t
Avril-Girlfriend
Avril and Lil´mama-Girlfriend Remix

ashley tisdale 2

10. března 2008 v 13:11
kiss the girl
Ashley Tisdale-Not like that
Ashley Tisdale-Suddenly

Ashley Tisdale

10. března 2008 v 13:03 Videoklipy
Ashley Tisdale-He said,she said